سفارش تبلیغ
صبا ویژن
راه خون

وَاعْتَصِمُواْ بِحَبْلِ اللّهِ جَمِیعًا وَلاَ تَفَرَّقُواْ


    اکنون که  بیداری اسلامی به یکی از مراحل قوت و حساس خود رسیده است مراسم حج امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است.دشمنان قسم خورده ی اسلام و قرآن از همان اوایل ظهور اسلام برای تفرقه ایجاد کردن بین مسلمانان نقشه کشیده اند و این تفرقه افکنی بین مسلمین تا کنون که ما هستیم هر بار به شیوه ای اجرا شده و ادامه دارد. لذا بر همه ی ما واجب است که ضمن شناختن ماهیت دشمنان قرآن و اسلام عزیز،از هر حرکت تفرقه انگیزی میان امت مسلمین خودداری کنیم.

           برادران و خواهران مسلمان سراسر جهان

        مراسم حج اثبات میکند که دین در صحنه ی زندگی مردم دخالت دارد و دین مقدس اسلام نیامده است که به مردم بگوید در کنج معبدها به عبادت مشغول شوید.همه ی ما باید با رعایت دستورات الهی،وحدت و تقوا را خودمان نه تنها برای خدمت به مسلمانان بلکه برای هر انسان آزاده ای در سرتاسر جهان مهیّا و آماده کنیم   امروز جهان تشنه اسلام ناب محمدی است و سیراب کردن جهان از اسلام وظیفه ی تک تک ماست.اکنون بیش از هر زمان دیگر فطرت الهی انسان ها آماده ی پذیرش حق است و این موضوع خود نشان    دهنده ی وظیفه ی سنگین ماست.

           برادران و خواهران مسلمان سراسر جهان

         در این زمانه که استکبار جهانی همه ی قدرت و توان خود را به میدان آورده است تا بیداری اسلامی شکل گرفته در منطقه را خاموش و در صورت امکان تحریف کند، برای رسیدن به این هدف دست به هر جنایتی می زند. پس بر همه ی ما واجب است که در لبیک هایمان در مراسم حج :    

 جنایت سلفی ها و تکفیری های از خدا بی خبر در سوریه محکوم کنیم،

صدای مظلومیت فلسطینی ها و فریاد مستضعفان میانمار به گوش جهانیان برسانیم،

جنایات استکبار جهانی درعراق،افغانستان،پاکستان،سودان،بحرین، آفریقای جنوبی و... در حج امسال محکوم کنیم.

آل سعود،این خائنین به حرم الهی،باید در مراسم حج رسوا شوند. برای مثال جنایات آنها در سال 66 که حجاج را قتل عام کردند از یاد چه کسی رفته است؟

           برادران و خواهران مسلمان

         انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به عنوان حرف آخر این جمله را یادآوری میکند که“ حجی که در آن برائت از مشرکین نباشد حجی ناقص و ناتمام است.“


 موضوع مطلب :
ارسال شده توسط ابراهیم جعفری در ساعت 10:54 صبح | نظر